LIVE
7.2M influencer listings 🏢83.4K sponsor listings 🌍102.1B combined audience reach 📊13 platforms indexed 🗺️130+ countries covered 🏷️10,000+ niches 🦋3.1M Bluesky creators 🎙️1.4M podcast creators 🟣1.2M Twitch creators 📈462K Pinterest creators 🥊237.8K Kick creators 𝕏221.8K X creators 🐘211.4K Mastodon creators 177.6K YouTube creators 🎵106.1K TikTok creators ✈️96.7K Telegram creators 🎮12.3K Discord creators 📈4.9K Substack creators 🎬4.6K Rumble creators 🧵2.9K Threads creators 7.2M influencer listings 🏢83.4K sponsor listings 🌍102.1B combined audience reach 📊13 platforms indexed 🗺️130+ countries covered 🏷️10,000+ niches 🦋3.1M Bluesky creators 🎙️1.4M podcast creators 🟣1.2M Twitch creators 📈462K Pinterest creators 🥊237.8K Kick creators 𝕏221.8K X creators 🐘211.4K Mastodon creators 177.6K YouTube creators 🎵106.1K TikTok creators ✈️96.7K Telegram creators 🎮12.3K Discord creators 📈4.9K Substack creators 🎬4.6K Rumble creators 🧵2.9K Threads creators
Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы

Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы Add us as a preferred source on Google

🔄 Data last refreshed 1 month ago
🤝

Make a deal with Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы

🔒 Paid proposals held safely in escrow — released only when the work's approved.

Every booking is a normal escrow-protected deal.

Subscribers
17.2K
🎁 Free analysisfor Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы

Known for

#Тайинлов  Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан,  Адлия катта маслаҳатчиси Ибрагимов Айбек Рустамович - Элликқалъа тумани прокурори вазифасини бажарувчи лавозимига тайинланди.  А.Ибрагимов тайинловга қадар Қорақалпоғистон Республикаси прокуратураси бўлим бошлиғи лавозимида хизмат қилган.  Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг:  ✅Telegram |🌐Instagram|✅Facebook4.8K views #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан, Адлия катта маслаҳатчиси Ибрагимов Айбек Рустамович - Элликқалъа тумани прокурори вазифасини бажарувчи лавозимига тайинланди. А.Ибрагимов тайинловга қадар Қорақалпоғистон Республикаси прокуратураси бўлим бошлиғи лавозимида хизмат қилган. Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг: ✅Telegram |🌐Instagram|✅Facebook #Тайинлов  Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан,  Адлия катта маслаҳатчиси Бауаддинов Равшанбек Имамаддинович - Амударё тумани прокурори лавозимига тайинланди.  Р.Бауаддинов тайинловга қадар Нукус шаҳар прокурори лавозимида хизмат қилган.  Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг:  ✅Telegram |🌐Instagram|✅Facebook4.8K views #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан, Адлия катта маслаҳатчиси Бауаддинов Равшанбек Имамаддинович - Амударё тумани прокурори лавозимига тайинланди. Р.Бауаддинов тайинловга қадар Нукус шаҳар прокурори лавозимида хизмат қилган. Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг: ✅Telegram |🌐Instagram|✅Facebook #Тайинлов  Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг буйруғига асосан,   Адлия маслаҳатчиси Якубов Сардорбек Баходирович - Тўрткўл тумани прокурори вазифасини бажарувчи лавозимига тайинланди.  С.Якубов тайинловга қадар Қорақалпоғистон Республикаси прокуратураси бўлим бошлиғи лавозимида хизмат қилган.    Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг:  ✅Telegram |🌐Instagram|✅Facebook3.4K views #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг буйруғига асосан, Адлия маслаҳатчиси Якубов Сардорбек Баходирович - Тўрткўл тумани прокурори вазифасини бажарувчи лавозимига тайинланди. С.Якубов тайинловга қадар Қорақалпоғистон Республикаси прокуратураси бўлим бошлиғи лавозимида хизмат қилган. Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг: ✅Telegram |🌐Instagram|✅Facebook Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2025 йил 8 сентябрдаги “Республикада картошка етиштиришни кўпайтириш ва уруғчилигини янада ривожлантиришга доир қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги ПҚ–269-сон қарори ижросини таъминлаш мақсадида Қорақалпоғистон Республикасида картошка экиш ишларининг бориши юзасидан Республика штаби йиғилиши ўтказилди.  Йиғилишда қарор ижросини самарали таъминлаш, такрорий ма2.8K views Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2025 йил 8 сентябрдаги “Республикада картошка етиштиришни кўпайтириш ва уруғчилигини янада ривожлантиришга доир қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги ПҚ–269-сон қарори ижросини таъминлаш мақсадида Қорақалпоғистон Республикасида картошка экиш ишларининг бориши юзасидан Республика штаби йиғилиши ўтказилди. Йиғилишда қарор ижросини самарали таъминлаш, такрорий ма

📣 Post reach

3.2K
Avg views / post
18.5%
Reach vs followers

🔥 Top post: #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буй · 4.8K views

🔥 Top post #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан, Адлия катта маслаҳатчиси Ибрагимов Айбек Рустамович - Элликқалъа тумани прокурори вазифасини бажарувчи лавозимига тайинланди. А.Ибрагимов тайинловга қадар Қорақалпоғистон Республикаси прокуратураси … 👁 4.8K
#Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан, Адлия маслаҳатчиси Атаджанов Музаффар Зарипбаевич - Нукус шаҳар прокурори лавозимига тайинланди. М.Атаджанов тайинловга қадар Элликқалъа тумани прокурори лаво… 👁 2.3K #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг тегишли буйруғига асосан, Адлия катта маслаҳатчиси Бауаддинов Равшанбек Имамаддинович - Амударё тумани прокурори лавозимига тайинланди. Р.Бауаддинов тайинловга қадар Нукус шаҳар прокур… 👁 4.8K Қорақалпоғистон Республикаси прокурори Ш.Аминов томонидан аҳоли билан бевосита ва очиқ мулоқот қилиш, мавжуд муаммоларни аниқлаш ҳамда уларни жойида бартараф этиш мақсадида Тахиатош туманида сайёр қабул ўтказилди.   Сайёр қабулда 26 нафар… 👁 2.7K #Тайинлов Ўзбекистон Республикаси Бош прокурорининг буйруғига асосан, Адлия маслаҳатчиси Якубов Сардорбек Баходирович - Тўрткўл тумани прокурори вазифасини бажарувчи лавозимига тайинланди. С.Якубов тайинловга қадар Қорақалпоғистон Респ… 👁 3.4K 📢 ДИҚҚАТ ЭЪЛОН! 🗓 2026 йил 14 август 🕙 Соат 10:00 дан бошлаб 📍 Қўнғирот тумани Халқ кабулхонаси биносида Қорақалпоғистон Республикаси прокурорининг ўринбосари Т.К.Нурметов томонидан сайёр қабул ўтказилади. 👥 Қабул давомида Мўйноқ, Қўнғи… 👁 2.6K Ҳудудий прокуратуралар томонидан электр энергияси, туман сув таъминоти ва Ҳудудгазтаъминоти корхоналари ходимлари билан эрталабки йиғинлар ўтказилиб, кунлик вазифаларни белгилаб олиш тизимли йўлга қўйилган. Хусусан, электр энергияси, таби… 👁 2.6K Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2025 йил 8 сентябрдаги “Республикада картошка етиштиришни кўпайтириш ва уруғчилигини янада ривожлантиришга доир қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги ПҚ–269-сон қарори ижросини таъминлаш мақсадида Қорақ… 👁 2.8K Криминоген вазиятни барқарорлаштириш масалалари танқидий муҳокама қилинди Қорақалпоғистон Республикаси прокурорининг биринчи ўринбосари О.Р.Шамуратов раҳбарлигида ҳудудлардаги криминоген вазиятни барқарорлаштириш ҳамда жиноятчиликнинг олд… 👁 2.5K

📊 Channel activity & format

Content format
Mostly images
An image/graphic-led channel — suits announcements, drops and visual promos. Recent: 0 video · 8 image.

💡 Facts

👁️Averages 3.2K views per post.
🏅Earned the 10K Subscribers for passing 10K subscribers.

🕵️ Fake follower check

Estimated
55/100
Fair Credibility score
~77%
Mixed Real audience
Medium Fake-follower risk
Low Data confidence
  • Est. 77% real, active audience · Medium fake-follower risk.
  • Engagement (~0.2× of followers engage each post) is around typical for Telegram.

Low confidence — few signals are public for this listing, so treat it as a rough screen. Heuristic estimate from engagement, follower ratios, account age & growth — a screening signal, not a guarantee.

About

Қорақалпоғистон Республикаси прокуратураси жамоатчилик билан алоқалар ва ҳуқуқий ахборот тармоғи 👉Бош прокуратура расмий сайти: prokuratura.uz

📸 Gallery

Frequently asked questions

How much does Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы charge for a sponsorship?
Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы hasn't published fixed prices yet. Send a proposal through SocialDB and agree terms directly — your payment is held in escrow until the work is approved.
How do I contact Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы for a brand deal or collaboration?
Send a paid deal or collab request right here on SocialDB — we notify Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы, and once they accept, your payment is held safely in escrow and released when the work is approved. You don't need to track down an email.
How many subscribers does Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы have?
Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы has 17,200 subscribers on Telegram.

✉ Message Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы

Reaching out to influencers is a Pro feature. Upgrade to message any influencer directly — perfect for brands and agencies booking sponsorships.

See Pro $9.95/mo →

Already Pro? Log in.

🎤 Event / appearance with Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы

Booking an event / appearance is a Pro feature. Upgrade to book Қарақалпақстан Республикасы прокуратурасы for an in-person or virtual appearance — payment held safely in escrow until the event is done.

See Pro $9.95/mo →

Already Pro? Log in.

Auto-generated from Telegram's public data — no affiliation with or endorsement by SocialDB. Is this you? Claim it · Remove

✉️ Contact